ID e Pronës : 7409

Në Shitje 35,500€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga Dardania, afër shkollës Mihail Grameno), me sipërfaqe 89m2,  kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 1 ballkon, dhe korridor. Banesa përfundon në qershor 2019, ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora. Me dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi:35.500 €

+383/44245454(VIBER).

044245454 Rexha

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme