ID e Pronës : 7723

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
89 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen mati 1 (Afër Servisit Përparimi, të Shkolla Milenjumi 3) me sipërfaqe 89m2, kati i 9-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumi, 2 banjo,1 ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është e gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri,

Ndërtim i ri.
Çmimi: Sipas Marrëveshjes.

 

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme