ID e Pronës : 4489

Në Shitje 75,000€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Te Viva Fresh), me sipërfaqe 89m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Kontrata bëhet te Noteri. Banesa perfundon në gusht 2017.

 

Ndertim i ri.
Çmimi:75.000€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme