ID e Pronës : 8644

Në Shitje 26,000€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, te Viva e Vjeter, afër Furres Epoka), me sipërfaqe 90m2 kati 10-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, lifti funksional, Objekti ka përfundu, Banesa Shitet ndertim i Vrazhd Kontrata bëhet të Avokati, Ndertus Llugiqt.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 26.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme