ID e Pronës : 11561

Në Shitje 870€ - Banesa
91 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (Të Rruga A, të ACE, mbrapa Spitalit Amerikan ), me sipërfaqe 91.33m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 Ashensora, ujë 24H, parking rrugor. Banesa përfundon në Dhjetor 2020. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 870€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme