ID e Pronës : 12476

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
91.8 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkolles Mihail Grameno, Rruga Hajrulla Zymi), me sipërfaqe 91.8m2 kati 6-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. E gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Çmimi: Me Marrëveshje.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme