ID e Pronës : 7699

Në Shitje 70,000€ - Banesa
91 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( Të Sh.F Milenjumi 3, të servisi Perparimi ), me sipërfaqe 91m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa përfundon në Maj 2019, ka parking rrugor, ka gjelbrim, ka 2 ashensor, ka ujë 24H. Kontrata bëhet të noteri, më dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 70.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme