ID e Pronës : 7006

Në Shitje 43,000€ - Banesa
94 m2 2 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( afër Banesav Tregtisë) , me sipërfaqe 94m2, kati 2-të . Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, kontrata behet të noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme