ID e Pronës : 7960

Në Shitje 90,000€ - Banesa
94 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi Banesat e Bardha, te Famisi) , me sipërfaqe 94 m2, kati 5-të . Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Kontrata bëhet te Neteri.   “bejm ndrrim me ndonje banese ne Fushë Kosovë.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 90.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme