ID e Pronës : 11493

Në Shitje 52,000€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Poma Kastrati), me sipërfaqe 95m2, kati 8-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Shitet më mobilie. Kontrata bëhet të Noteri, më Flet Poseduse.

Çmimi: 52.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme