ID e Pronës : 10809

Në Shitje 70,000€ - Banesa
96 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (të Banesat e bardha) me sipërfaqe 96m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me mobilie, ka nxemje me rrym, vendparking, ka kamin, alarm,  ujë 24H. Kontrata bëhet te Avokati.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 70.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme