ID e Pronës : 10440

Në Shitje 43,500€ - Banesa
97.3 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( afër Vives së Vjeter ) me sipërfaqe 97.3m2, kati i 8-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora. Shitet pa mobilie. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 43.500€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme