ID e Pronës : 8952

Në Shitje 49,000€ - Banesa
97 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të rrethi, Rruga për Ajroport), me sipërfaqe 97m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora. Shitet komplet me mobilie. Më fletë poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme