ID e Pronës : 7737

Në Shitje 46,000€ - Banesa
97 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( Të Bytyqi Kompani, afër Hajdini Komerc), me sipërfaqe 97m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 1 shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka ashensor. Banesa eshte e gatshme për banim, kontrata behet të noteri.
Ndërtim i ri.
 
Çmimi: 46.000€.
 
+383/ 44245454(VIBER).
044245454.
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme