ID e Pronës : 8166

Në Shitje 74,000€ - Banesa
98 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Emshir, Kalabri (afër Kullave të Arabve, përball Fitores, te Art Invest), me sipërfaqe 98m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora, ndërtim i Art Invest, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Dhjetor 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 74.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme