ID e Pronës : 12639

Në Shitje 95,000€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Të Fontana, Objekti Soliterave), me sipërfaqe 70.25(neto), 90m2(bruto),  kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe 2 korridora. Banesa është e rinovuar, ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensor. Me dokumenta në rregull, me fletë poseduse.

Ndertim i Vjeter.
Çmimi: 95.000€.I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme