ID e Pronës : 3196

Në Shitje 75,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe  me siperfaqe 80m2, kati 2-të, në lagjen e Muhagjerëve, (Afër Hotel Afa). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon, korridor,  garazhe dhe bodrum.  Me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 75.000€ ( Pa mobilie) me Mobilie Çmimi: 85.000€

+37744245454(VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme