ID e Pronës : 2026

Në Shitje 48,000€ - Banesa
102 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Apollonia 2, në rrugën Kryesore), me sipërfaqe 102m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka parking të mjaftuëshëm rrugor. Banesa është me dokumenta në rregull, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 48.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme