ID e Pronës : 2473

Në Shitje 31,500€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Viva e vjeter) me sipërfaqe 65m2, kati i 7-të (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Kontrata bëhet të Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 31.500€.

+377 44 443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme