ID e Pronës : 2423

Në Shitje 34,000€ - Banesa
74 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Rrethit, te Princesha), me sipërfaqe 74m2 kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, është e gatshme për banim, ka ujë 24H. Objekt i Princeshës.

Ndertim i ri.
Çmimi : 34.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme