ID e Pronës : 2274

Në Shitje 40,000€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Shkollës Mihail Grameno, mbrapa Albit), me sipërfaqe 81m2 kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, kontrata bëhet te Noteri, ujë 24H. Objekt i Linorit.

Ndertim i ri.
Çmimi : 40.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme