ID e Pronës : 2124

Në Shitje 48,000€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Bau Marketit, mbrapa Berishes), me sipërfaqe 81m2 (Neto), kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridorr. Banesa ka ujë 24H.Banesa është me dokumenta në rregull, ndertim i Tregtis.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 48.000€.

+37744443349 (Viber)
044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme