ID e Pronës : 3635

Në Shitje 27,000€ - Banesa
67 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihail Grameno, me sipërfaqe 67m2 kati 7-të (ka ashensor). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër, përfundon në Qershor 2018.
Çmimi: 27.000€.

+377/ 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme