ID e Pronës : 1691

Në Shitje 29,500€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (Mbrapa Murebestit) me sipërfaqe 65m2, kati 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është me dokumenta në rregull, e gaqme për bartje me përkthim të mënjehershëm te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 29.500€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme