ID e Pronës : 1750

Në Shitje 45,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushe Kosove, (Mbrapa Murebestit) me sipërfaqe 82m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e Gatshme për banim, shitet me mobile.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 45.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme