ID e Pronës : 1852

Në Shitje 45,000€ - Banesa
94 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(Afër Reiffeisen Bank, te Finca, rruga Kryesore), me sipërfaqe 94m2, kati 6-të. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është Komplet e mobiluar, shitet me mobile, banesa ka lift. Kontrata bëhet te noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 42.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme