ID e Pronës : 2163

Në Shitje 93,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (afër Hotel Serjusit, te Albi ), me sipërfaqe 78m2 , kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe ballkon, ka lift. Banesa është komplet e mobiluar, ka leje ndertimi, kontrata bëhet te noteri. Banesa shitet me garazh.

Ndertim i ri.
Çmimi: 93000€.

+377/ 49 701 212 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme