ID e Pronës : 1646

Në Shitje 80,000€ - Banesa
98 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun parkun e Qytetit) me sipërfaqe 98m2, kati Përdhes. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo, ballkon dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 80.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme