ID e Pronës : 2321

Në Shitje 950€ per m2 - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhagjerëve, (Afër Xhamis së Muhagjerëve), me siperfaqe 82m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 950€. Për m2 i negocjushëm.

+37744245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme