ID e Pronës : 2516

Në Shitje 62,500€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Shkolles Pavarsia), me sipërfaqe 78m2, kati 1-rë (me lift). Banesa ka sallona me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballko dhe korridor. Banesa ka ujë 24H. Parakontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 62.500€.

+377 44443349(VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme