ID e Pronës : 2347

Në Shitje 55,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër furres Diellza 2, përball objektit Avni Gjakova), me sipërfaqe 82.5m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka pamjen kah perendim lindje, ka lift. Banesa është me dokumenta në rregull, Kontrata bëhet te noteri e gatshme për banim.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 55.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme