ID e Pronës : 1697

Në Shitje 60,000€ - Banesa
70 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (te Hoxha), me sipërfaqe 70m2 kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar. Me dokumenta ne rregull me flet poseduse.

Ndërtim i Ri.
Çmimi : 60.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme