ID e Pronës : 2327

Në Shitje 50,000€ - Banesa
52 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kalabria, (Te Objekti Dardha, Afër stacionit të Autobusave), me sipërfaqe 52m2 kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka uj 24H, parking rrugor, ndërtim i Aldex, banesa ka flet poseduse, e gatshme për bartje te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi : 50.000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme