ID e Pronës : 2280

Në Shitje 55,000€ - Banesa
58 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe ne lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, Mbrapa Postës së vogël), me sipërfaqe 58m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor, me nxemje qendrore. Banesa është e pa rinovuar, ka hapsir parkingu, me dokumenta në rregull, me fletë poseduse.

Ndertim i vjetër.
Çmimi: 55.000€.

+38344245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme