ID e Pronës : 1990

Në Shitje 60,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (përball banesave të bardha afër standardit), me sipërfaqe 78m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim.

Ndertim i ri.
Çmimi:60.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme