ID e Pronës : 2300

Në Shitje 150,000€ - Banesa
77 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, Zona e Përendimit, nën Qendren Tregtare), me sipërfaqe 77m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhinë, paradhomë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e pa rinovuar, e përshtatshme për zyre.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi : 150.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme