ID e Pronës : 1893

Në Shitje 125,000€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit, (Banesat e Kuqe, përball Furra Qerimi 1), me siperfaqe 90m2 (hapsir Fizike 100m2) kati 4-tër. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të fjetjes, 2 banjo dhe korridor. Shitet me mobile, komplet e rinovuar. Me dokumenta në rregull.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 125.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme