ID e Pronës : 1586

Në Shitje 63,000€ - Banesa
58 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (te Banesat e Hirta, afër Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 51.4m2 neto, dhe bruto 58m2 kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile.

Ndertim i vjeter.
Çmimi: 63.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme