ID e Pronës : 2386

Në Shitje 76,000€ - Banesa
117 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi Standardin), me sipërfaqe 117m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka ujë 24H. Kontrat interne.

Ndertim i ri.
Çmimi: 76.000€.

+377443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme