ID e Pronës : 2409

Në Shitje 51,000€ - Banesa
73 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1, (Afër rrugës B, te rruga Enver Maloku, ndërtim i Alko Grup), me siperfaqe 73m2, kati 8-të (me lift). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim, ka ujë 24H, ka 2 lifta, parking rrugor, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 51000€.

+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme