ID e Pronës : 2440

Në Shitje 74,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Te Rruga B afër Maxit), me sipërfaqe 82m2 në katin e 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit,2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka lift , ka ujë 24H, shitet komplet e mobiluar, ka parking të veqant për banor. Banesa është me dokumenta në rregull, me kontrat te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 74.000€.

+377 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme