ID e Pronës : 2732

Në Shitje 100,000€ - Banesa
84 m2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (në rrugën B), me sipërfaqe 84m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka pamje kah rruga B, ka ujë 24H, shitet komplet e mobiluar, ka parking të veqant për banor. Banesa është me dokumenta në rregull, me kontrat te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 100.000€.

+377 44443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme