ID e Pronës : 2144

Në Shitje 128,000€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Qendër (te Qafa, Rr. UÇK, afër Pro Credit Bank), me sipërfaqe 81m2, kati 2-të. Banesa ka sallon, kuxhin të ndar me trapezari, dhomë gjumi, shpajz, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banes është me dukumenta ne rregull, e rinovuar.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 128.000€.

+37744443349 (Viber)
044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme