ID e Pronës : 1935

Në Shitje 120,000€ - Banesa
67 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në qendër (te Zahir Pajaziti, afër Euleksit, mbrapa Kekut), me sipërfaqe 67m2, kati 1-rë. Banesa e ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të gjumit, korridor shpajz dhe banjo. Me mobile. Banesa ka parking Rrugor, e përshtatshme për banim, dhe për afarizëm.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 120.000 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme