ID e Pronës : 1508

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Arberi (afër Pandora Tower), me sipërfaqe 105m2, kati 7-të. Banesa e ka sallon me kuzhinë 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar.

Çmimi: Sipas marrveshjes.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme