ID e Pronës : 6360

Në Shitje 108,000€ i negociushem - Prona Banimi
112 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shes banesen 112m2, ne katin e 11, e mobiluar e pabanuar ndonjehere. Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, shpajz, kuzhine dhe sallon.

 

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Emshir(Prishtina Stars, afër Stacionit te Autobusave), me sipërfaqe 112m2, kati 11-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shitet komplet e mobiluar. Ka roje 24 ore, kopsht per femije, kamera sigurie, pishine dhe Garazhe. Banesa ka dokumenta ne rregull, kontrata te Noteri me flet poseduse.

Ndertim i ri.
Çmimi: 108.000€.

+38344443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme