ID e Pronës : 5109

Në Shitje 31,000€ - Banesa
40 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Të banesat e bardha, afër Sh.F.Iliria), me sipërfaqe 40m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 31.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme