ID e Pronës : 5623

Në Shitje 60,000€ - Banesa
51 m2 3.5 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesë ideale për të banuar, me hapsirë 51m2 (neto) në katin e 1-rë.

Lokacioni: Bregu i Diellit (te banesat e Hirta)

Renditja: Sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor,

Gjithashtu, largësia 2-3 nga hyrja kryesore krijon kushte  ideale të përdoret edhe si lokal afarist p.sh. ordinancë.

Me hapsira gjelbruse dhe parking te mjafushëm për vetura. Ka nxemje qendrore, banesa është pa mobilje.

Dokumentat ne rregull, me flet poseduse.

 

Ndertim i Vjetër
Çmimi: 60.000€.

 

+377/ 44443349(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

 

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme