ID e Pronës : 1438

  75,000€ - Banesa, Prona Banimi
57 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe, në lagjen Kodra e Diellit (te Objekti i Standardit), me sipërfaqe 57m2, kati Përdhes. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, taras 49m2, banjo, dhe korridor.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 75.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme