ID e Pronës : 6026

Në Shitje 52,000€ - Banesa
64 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet bansa 3 dhomëshe në lagjen  e  Spitalit (Afër Shkolles Pavarsia), me sipërfaqe 64m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Kontrata bëhet te Noteri.

 

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 52.000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

 

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme